Martin Neužil, Mates software © webdesign & webmastering


 

Hlavní stránka Mates software

Realizované zakázky a projekty

Vaše připomínky, názory, rady, kritika

Přibližné ceny prací, většina cen se sjednává dohodou

Externí webdesign, webmastering a další služby Mates software

 
 

Martin Neužil, osobní informace

Rady, tipy a triky

Irsko a Aranské ostrovy

Západní Francie - Bretagne

Severní Francie - Normandie

Léčivá kosmetika z Mrtvého moře

Gillian Anderson

 
Kosmetika z Mrtvého moře

Ještě nemáte svoji internetovou WWW prezentaci nebo nejste s tou současnou spokojeni? Nabízím Vám výrobu a umístění Vaší prezentace na síťový server, případně rekonstrukci Vašich stávajících internetových stránek na zakázku přesně podle Vašich představ.
Vytvořím pro Vás přesně na míru stránky v HTML, DHTML, PHP nebo ASP včetně propojení na databáze (dle výběru MySQL, MS Access nebo MS SQL).

WebdesignProfesionální vzhled Vaší internetové prezentace nezáleží na velikosti, ani na složitosti, ale především na příjemném designu, rychlém načítání, kvalitě a bezchybné funkčnosti, což jsou vlastnosti, na které při výrobě kladu maximální důraz. Hotové prezentace proto podrobuji velmi důkladnému testování a veškerou grafiku optimalizuji pro co nejmenší velikost.

Samozřejmě pro malou firmu nebo jednotlivce je důležité, aby jeho stránku viděli především lidé z jeho okolí a ne někde na druhé polokouli. Proto je důležitou součástí mých služeb pravidelné umisťování odkazů do vyhledávacích serverů s přesným vymezením lokality, např. Brno a Jižní Morava nebo Praha a okolí a podobně. Každý region má několik takových lokálních služeb a stále přibývají další. Pochopitelně registruji stránky do hlavních vyhledávacích centrál jako Seznam.cz, Atlas.cz, Centrum.cz, OpenDir.cz a další, v současné době mám v databázi cca 25 hlavních celorepublikových služeb a cca 5 lokálních služeb pro každý region.

Na stránce ceník najdete přibližný přehled cen, vždy však záleží na konkrétní dohodě, berte proto uváděné ceny pouze jako orientační. 
 

Tento způsob práce z domova přes Internet je ve světě již zcela běžný a u nás doznává
v poslední době obrovského rozmachu. Je to pochopitelné, protože taková práce přináší celou řadu výhod, především velkou úsporu mzdových nákladů a viditelné snížení provozních nákladů.

Mnoho firem má svůj web, na kterém je třeba provádět aktualizaci a pravidelnou údržbu, kontrolovat a editovat odkazy ve vyhledávačích, občas vložit novou informaci nebo fotografii, pozměnit údaje či v neposlední řadě vyhodnocovat statistiku návštěvnosti a dotvářet strukturu webu šitou na míru pro své zákazníky. To jsou činnosti, které vyžadují určitou odbornost a spotřebovávají dost času. Nebývá proto vhodné pověřit správou webu někoho ze zaměstnanců, kteří mají své práce dost. Na druhou stranu se firmě nevyplatí zaměstnávat vlastního webmastera na hlavní pracovní poměr, pokud se nejedná o opravdu velkou firmu s velmi rozsáhlým webem. Nejvýhodnějším řešením v této situaci je najmout si externího webmastera, který pracuje na vlastní živnostenský list. Firmě odpadají veškeré výdaje se zřízením dalšího pracovního místa a platí pouze za předem dohodnutý objem prací, přesně podle sjednané smlouvy.

Nabízím Vám své služby externího webmastera s několikaletou zkušeností dálkové správy webu. Prakticky všechny činnosti, které je na firemním webu třeba vykonávat, lze provádět dálkově. Jedinnou podmínkou je FTP přístup k serveru a e-mailová, resp. telefonická korespondence s objednatelem, tedy Vámi. Pravidelná kontrola bezpečnosti Vašeho webu je také součástí mých služeb. Na stránce ceník najdete přibližný přehled cen, vždy však záleží na konkrétní dohodě, berte proto uváděné ceny pouze jako orientační.
 

Provádím veškeré grafické práce od návrhu firemních tiskovin, formulářů, loga, vizitek až po novoročenky, kalendáře či svatební oznámení. Mohu zprostředkovat i tisk. Vyrobím Vám reklamní bannery jakéhokoliv požadovaného formátu, statické i animované, nabízím Vám i zřízení a správu reklamních kampaní na Billboard.cz.
 
Nezapomínejte, že pokud má Váš PC stále spolehlivě fungovat, vyžaduje pravidelnou údržbu! Většina lidí pracujících na počítačích jen v rámci své profese nebo z nutnosti pro výkon své živnosti, nemají často čas ani chuť provádět pravidelné údržbové rituály, jako je čištění CD mechanik nebo disketových jednotek, scandisk a defragmentaci disku, případně odinstalaci nepotřebných aplikací. Přitom ale bez takovéto pravidelné údržby po nějaké době klesá výkon i stabilita všech aplikací a je jen otázkou času, než se něco přihodí.
Nabízím Vám pravidelné ošetřování PC u Vás doma nebo na pracovišti a to v předem dojednaných termínech a smluvně sjednaném rozsahu. Nemusíte se o nic starat a na nic myslet. Taktéž většinu drobných závad, které se můžou kdykoliv po dobu trvání smlouvy vyskytnout, jsem schopen na místě nebo v krátkých termínech opravit.
 Nahoru