Martin Neužil, Mates software © webdesign & webmastering


 

Hlavní stránka Mates software

Realizované zakázky a projekty

Vaše připomínky, názory, rady, kritika

Přibližné ceny prací, většina cen se sjednává dohodou

Externí webdesign, webmastering a další služby Mates software

 
 

Martin Neužil, osobní informace

Rady, tipy a triky

Irsko a Aranské ostrovy

Západní Francie - Bretagne

Severní Francie - Normandie

Léčivá kosmetika z Mrtvého moře

Gillian Anderson

 
Dovolená v Irsku
Zde uvádím několik referenčních zakázek, zdaleka tu nejsou všechny mé projekty. Jde spíše o celkový průřez mou tvorbou, jsou tu složitější projekty, na kterých jsem pracoval, ale i velmi jednoduché (a levné) stránky drobných podnikatelů. U každé z položek tohoto portofolia uvádím stručnou technickou specifikaci díla. Můžete si zde udělat vlastní představu o designu a grafickém stylu mé práce.
http://www.sinpraha.cz Realizace 10/2001

http://www.sinpraha.czPříklad středně složité prezentace firmy, několik podstran, rozsáhlá stránka realizovaných projektů, množství náhledů odkazujících na podstrany s fotografiemi jednotlivých staveb, vyhledávání Atomz. Kompletní realizace včetně designu, přizpůsobeno materiálům. Zajišťuji následný webmastering a pravidelnou aktualizaci. Optimalizováno pro MSIE a NN při min. 800x600.

 
http://www.weco.cz Realizace 10/2002

http://www.weco.czPříklad rekonstrukce www prezentace střední firmy, několik podstran, vyhledávání Atomz, odpovědní formulář. Kompletní realizace včetně designu, přizpůsobeno dodaným materiálům, umístěno na původním hostingu. Optimalizováno pro MSIE a NN pro rozlišení min. 800x600.

 

http://prelozim.kvalitne.cz Realizace 8/2002
http://prelozim.kvalitne.czPříklad prezentace drobné podnikatelky, několik podstran včetně jazykových mutací (překlad byl dodán). Kompletní realizace včetně designu, přizpůsobeno dodaným materiálům, umístěno na freehosting. Optimalizováno pro MSIE a NN při rozlišení min. 800x600.
http://www.femindex.cz Vývoj od 5/2000 do 12/2001
http://www.femindex.czVelmi rozsáhlý web, cca 450 stran, obsahuje diskusní fórum, chat, knihu návštěv, ankety, technologie ASP, javascript, VBscript. Databáze MS SQL7, na méně zatížených stranách MS Access. Na tomto projektu jsem pracoval jako webmaster a prováděl kompletní designový a programový vývoj. Optimalizováno pro MSIE a NN. Pevná šířka stránky pro min. rozlišení 800x600.
http://www.atj.cz Realizace 12/2000
http://www.atj.czPoměrně komplikovaný web, použity frames, katalogové uspořádání, tabulky, grafy, náhledy, detaily součástek, úvodní animace realizována vložením java class.
Na tomto webu jsem vytvářel kompletní html strukturu včetně designu a drobné grafiky. Optimalizováno pouze pro MSIE při rozlišení min. 800x600, preload menu javascriptem.
http://svatby.kvalitne.cz Realizace 8/2001
http://svatby.kvalitne.czPříklad www prezentace drobné podnikatelky, několik podstránek, menu řešeno jako imagemap, základní informace, náhledy obrázků, po kliknutí detailní foto. Kompletní realizace včetně designu, přizpůsobeno dodaným materiálům, umístěno na freehosting. Optimalizováno pro MSIE a NN při rozlišení min. 800x600.
http://otylka.prodejce.cz Realizace 4/2002
http://otylka.prodejce.czPříklad www prezentace drobné podnikatelky, jedna hlavní strana obsahuje základní informace a podstrany kontakt a malou fotogalerii. Kompletní realizace včetně designu, přizpůsobeno dodaným materiálům, umístěno na freehosting. Optimalizováno pro MSIE a NN při rozlišení min. 800x600.
 
http://zdravi.prodejce.cz Realizace 2/2003
http://zdravi.prodejce.czPříklad www prezentace drobného podnikatele, základní strana s navigací, podstrany vkládány do iframe, obsahuje e-shop systém, vyhledávání Atomz, objednávky chodí na e-mail, javascript, PHP. Kompletní realizace včetně designu, umístěno na freehosting. Optimalizováno pouze pro MSIE (iframe) při rozlišení min. 800x600.

 

http://stratil.euweb.cz Realizace 7/2001
http://stratil.euweb.czPříklad www prezentace drobného podnikatele, jedna hlavní strana obsahuje základní informace a podstrany kontakt a malou fotogalerii realizovaných staveb, vyhledávání Atomz, javascript. Kompletní realizace včetně designu, umístěno na freehosting. Optimalizováno pro MSIE a NN při rozlišení min. 800x600.
 

http://www.primossa.cz Externí práce 3-7/2002
http://www.primossa.czNa stránkách www.primossa.cz jsem pracoval externě na zakázku firmy Freepoints s.r.o. a zpracovával jsem především začlenění javascriptu (klikací mapa, otevírání nových oken apod.) a běžné HTML zalomení stránek.
Celá spolupráce probíhala na dálku telefonicky a pomocí
e-mailové korespondence.

 

http://www.darphin.cz Externí práce 8-11/2001
http://www.darphin.czNa stránkách pro firmu Darphin jsem pracoval externě na zakázku firmy Freepoints s.r.o. a zpracovával jsem dodaný grafický layout do HTML a vysouvací menu nabídky katalogu pomocí DHTML a javascriptu. Celá spolupráce probíhala na dálku telefonicky a pomocí e-mailové korespondence.

 

http://www.propagteam.cz Externí práce 2003
http://www.propagteam.czNa stránkách www.propagteam.cz zpracovávám kompletní programovou rekonstrukci a rozšiřování webu o nové položky. Stránky obsahují jednoduchý e-shop a objednávky po zpracování ASP scriptem chodí na e-mail. Listování v katalogu je prováděno javascriptem. Spolupráce probíhá převážně na osobních setkáních a telefonicky. Na tomto serveru pracuji jako externí webmaster.

 

 Nahoru